48

Granulaty tworzyw

granulaty-tworzyw-5Branża samochodowa jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin przemysłu na świecie. Dziś już chyba nikt nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Wiele rodzin posiada po kilka sztuk. Rozrasta się także rynek aut używanych. Dostępność marek i modeli, a w konsekwencji także cen powoduje, że bardzo dużo osób może sobie pozwolić na własny środek lokomocji..
Wiele części znajdujących się w samochodzie jest wykonanych z plastiku. Nie jest to dziwne, gdyż jest to materiał tani o odpowiednich właściwościach. Części te wykonuje się w wielu procesach technologicznych, a za surowiec służą zazwyczaj granulaty tworzyw. Na rynku istnieje wielka gama tego produkty, a więc można tak skomponować mieszankę, aby otrzymane części spełniały wszystkie wymagania.
Do tej pory ludzie śmieją się z plastikowej karoserii Trabanta nie zauważając, że w ich własnych pojazdach znajduje się nie mniej tego tworzywa. Dziś już nikt nie wyobraża sobie samochodu bez elementów plastikowych. Branża ciągle się modernizuje, więc może w niedługim czasie zobaczymy cały plastikowy samochód.

Ciekawe wpisy o budownictwie i nieruchomościach:

About the author:

Tags: etykiety inspekcyjne z datą, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Fotoprzekaźnik Sick, usuwanie graffiti toruń, lpk110, Fotoodmładzanie żary, przesłony wodoszczelne, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, przeszczep łąkotki warszawa, rodogosz ogrody, orienteering miejski na imprezę integracyjną

osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, tanie taxi ketrzyn, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, salon kosmetyczny N25, armatura łazienkowa Dornbracht, przeszczep chrząstki warszawa, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, taśmy transportujące Primacon, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych